Jdi si za svým cílem..bez ohledu na všechny překážky!

Rihanna v Praze = nejlepší zážitek mého života!

12. prosince 2011 v 15:54 | <3 Danny <3 |  Můj Deník aneb moje extra zážitky
:) Všechny vás zdravím,
moc jsem se těšila, až začnu psát tento článek. Konečně!:D Budu psát o tom nejlepším zážitku (zatím) v mém životě. Byl to koncert Rihanny, která nás navštívila 7.prosince. Předem upozorňuji, nejsem blázen, ale i tak se nedivte mým přehnaným reakcím. Jen jsem prostě její největší fanynka, tak co :)

Když jsem se dozvěděla, že tu bude vystupovat, šílela jsem. Rodiče mi to nechtěli povolit, ale s kamarádkou jsme je přesvědčili a objednali lístky. Tenkrát to bylo půl roku dopředu...Půl rok utekl a najednou už to byl jen jeden týden. Jeden hrozně dlouhej týden! Opravdu se vlekl jak hlemýžď! Každý večer jsem se z celého dne těšila nejvíc a nemohla jsem usnout...Když konečně nastal ten den D, ještě jsem musela do školy!:( Ale nějak jsem to přežila a když jsem odcházela na autobus, musela jsem se štěstím rozběhnout!:D ...

...Cestou vlakem jsme zpívaly písničky z playlistu a spolucestující se nám smáli, ale vůbec nám to nevadilo :) Dokonce s námi jelo i pár dalších fanynek :)
Když jsme dojeli do Prahy, nejdřív jsme navštívili obchoďák vedle O2 areny. Bylo to tam super, nakupovali jsme! :D..A pak honem do arény..Jenže!!!

!!!Jenže jsme tam nakonec čekali 2 hodiny, nechtěli nás pustit do tepla!:(..Zatím jsme se aspoň vyfotili u tourbusu, který byl osvětlený reflektory!:) Nádhera..
Konečně, po 2 hodinách nás pustili dovnitř. Ani nás moc neprohlíželi, jen se tak podívali do tašky a mohli jsme jít. Zařadili jsme se do řady a po 5 minutách jsem dostala strach.Všichni na sobě byli natlačení, všichni chtěli vidět nejúžasnější zpěvačku světa! Konečně po půl hodině nás pustili dovnitř, ale bohužel se dopředu dostala jen polovina z naší skupinky.. Když jsme seběhli schody, čekala nás další zácpa, ale nebyla tak hrozná. Když nám ukázali vchod, rozběhli jsme se. Ale to myslím doslova! Vešli jsme do haly a bylo to super! Běželi jsme co nejvíc dopředu a dostali tak nejlepší místa! Jenže...před námi byla vysoká děvčata. Bylo mi jich líto, protože se jim udělalo špatně a musela odejít, ale aspoň se tak uvolnilo místo.
Čekali jsme asi hodinu než začal Example...Je fakt super! Ty jeho písničky...ÁÁ!:)
Když dohrála jeho poslední písnička (We Found Love), při které všichni doufali, že přijde Rihanna, nastala další půl hodinka (cca), než upravili pódium pro hvězdu večera. A pak přišla ta chvíle..

Začala hrát první písnička a když jsem ji poprvé spatřila, myslela jsem, že omdlím! Ale vážně, mdloby se o mě pokoušely, rozdýchávala jsem to a kámoška mě musela držet! Pořád jsem mávala rukama, dělala srdíčka, blbla, zpívala..užívala si to! Kámoška celý koncert natáčela a mamka fotila.. Ale ten nejlepší okamžik ještě pořád nenastal. Při jedné písničce, teď už přesně nevím při jaké, slezla dolů a šla kolem fanoušků. Když mi podala ruku, myslela jsem, že jí tu ruku utrhnu, ale naštěstí jsem to neudělala!:)... Jen jsem ji celkem dlouho držela a na ten okamžik opravdu nezapomenu!

Nevím, co ještě napsat...Nejlepší píseň je Raining Men s Nicki Minaj, kterou zbožňuju hned po Rihanně!:D
Cestou zpátky jsem ani spát nemohla, a když jsme přijely domů (v 5 ráno!:D), byla jsem ten nejunavenější a zároveň nejšťastnější člověk na světě!

Tohle není smyšlené, opravdu jsem tam byla. :)
Danny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama