Jdi si za svým cílem..bez ohledu na všechny překážky!

Kdo se zapojí do malé soutěže? :)

4. listopadu 2011 v 10:58 | <3 Danny <3
Dobré dopoledne :)

Nevím, jestli tu teď dopoledne, když jsou "všichni" ve škole, někdo je, ale kdyby náhodou, tak tento článek prosím dočtěte... Jen tak dodávám, jsem nemocná, takže se nudím a napadlo mě napsat fan fiction. To ví ti, co si přečetli můj úvodní článek.

Mám problém.Velký problém...Vůbec nevím, jak fan fiction pojmenovat!!! A proto vás, zkušenější blogery než jsem já, prosím o pomoc. Určitě někdo z vás píše fan fiction ale určitě nemáte problém dát jí nějaký zajímavý a poutavý název. Kdyby se někdo odhodlal mi pomoct s názvem, tak si prosím přečtěte ten úvodní článek, je tam ve zkratce napsaný obsah té fan fiction...Když jsem nemocná, chybí mi fantazie.. :(

Už jsem taky přemýšlela, samozřejmě, ale názvy jako Z nuly hvězda nebo Z nuly šampión mi připadá ohrané. Ten první název má každá 4.povídka a ten druhý je jak pro fan fiction o koních!.. Jsem zoufalá..

Prosím, pomozte mi...Teď mě napadá.. ! Kdyby se tu opravdu objevilo pár komentářů, udělám z toho maličkou soutěž! Takže dole, pod písničkou, kterou vám sem dám (a poslechněte si ji, kdo ji neznáte!), budou další instrukce..Moc vás prosím o zapojení! Díky předem .. :)

P.S. Písničku je třeba přetočit na čas 0:28, předtím jsou odkazy :)


MINI SOUTĚŽ

Ták, tady je něco málo o té mini soutěži. Soutěž trvá od 4.11. ( 11:00) do 6.11. (17:00). Jak už jste si snad přečetli, jedná se o komentář k názvu mé fan fiction. Je třeba přečíst si TENTO ČLÁNEK (http://danny-1.blog.cz/1111/uvodni-clanek) , dole je kurzívou napsán stručný obsah. Snad z toho někdo soutěživý porozumí, o čem chci psát a vymyslí nějaký zajímavý a poutavý název. Byla bych opravdu moc ráda, kdybyste se zapojili...Samozřejmě výherce dostane odměnu.Nevím, jakou si blogeři v soutěžích dávají odměnu, takže výherce si pak sám řekne o nějakou tu odměnu.

Snad vás to trošku upoutalo a připojíte se... Předem děkuji :)
Hezké dopoledne, užijte si zbytek dne, pokud nejste nemocní :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 4. listopadu 2011 v 11:27 | Reagovat

Ten úvodní článek jsem si přečetla, a jen tak pro upřesnění, FAN fiction (od FAN jako FANOUŠEK) je to jen v případě, že je to o nějaké hvězdě/postavě z filmu/literárního díla a podobně. Když je to čistě jen tvoje dílo, o fan fiction se nejedná.
Jinak, co třeba něco jako 'Chytit se šance'?

2 Danny Danny | E-mail | Web | 4. listopadu 2011 v 11:41 | Reagovat

[1]: Omlouvám se, samozřejmě vím, co to fan fiction znamená, zapomněla jsem do obsahu napsat, že se sblíží se slavným zpěvákem,takže se tobě a všem omlouvám. Ze začátku to jako fan fiction vypadat nebude, ale později se to pěkně vyvine.
Mimochodem, díky za komentář a zajímavý nápad :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama