Jdi si za svým cílem..bez ohledu na všechny překážky!

Gepardí kočky - SPECIÁL I.část

26. listopadu 2011 v 10:59 | <3 Danny <3 |  Stars
Gepardí kočky.Anglicky The Cheetah Girls. Anlicky to zní lépe, zdá se mi. Celkem se o této skupině natočily tři snímky : The Cheetah Girls, The Cheetah Girls 2, The Cheetah Girls : One World.
Skupinu Gepardí kočky tvoří 4 krásné, talentované zpěvačky, herečky a tanečnice.

RAVEN SYMONÉ

První z nich, Raven Symoné (ve filmu Gallerie Garybald) má 25 let. Je herečka, zpěvačka, rapperka, tanečnice, skladatelka, módní návrhářka, televizní producentka a modelka. Narodila se 10.12.1985 v Atlantě, Georgia, USA. Znamením je Střelec. Je vysoká 157 cm, což je na modelku celkem málo.
Celým jménem se vlastně jmenuje Raven-Symoné Christina Pearman, zkráceně často jen Raven. Jako herečka a zpěvačka se stala známou účinkováním v The Cosby Show. Ve filmu pak proslula právě ve všech snímcích The Cheetah Girls. S Eddiem Murphym se objevila ve snímcích Dr.Doolittle, dílů netuším, kolik je.
Modelingu, zpěvu a herectví se věnuje již od raného dětství, svoji kariéru zahájila už v 5 letech, kdy se z rodné Atlanty přestěhovala s rodinou do New Yorku.
Objevila se ještě např. ve filmech Fotři jsou lotři (Tamyra), Deník princezny 2 :Královské povinnosti (Asana),Tlustý Albert...

Tohle je jedna z jejích vlastních písniček...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama