Jdi si za svým cílem..bez ohledu na všechny překážky!

Listopad 2011

Gepardí kočky - SPECIÁL V. a poslední část

27. listopadu 2011 v 14:41 | <3 Danny <3 |  Stars
No, dala bych sem vám pár obrázků, ale bohužel nemám moc času. Ale videa sem mohu dát :o)


Toto je píseň z prvního dílu...Tady je pár písní z druhého dílu :)


To je vše, konec speciálu o Gepardích kočkách. Možná si řeknete, že tu chybí dost informací, ale tohle není kompletní představení, jen takový malý speciál ať víte, o čem je řeč. Ostatně, myslím že někteří z nás už jsou dost velcí, aby si našli o čem film je a najít obrázek umí každý :o)

Danny

Gepardí kočky - SPECIÁL IV.část

26. listopadu 2011 v 11:30 | <3 Danny <3 |  Stars

ADRIENNE BAILON

Věnuje se herectví a zpěvu. Narodila se v New York City 24.10.1983. Znamení je Štír (jako já:o)) a její výška činí 150 cm.
Nečekaně jsem o ní nic moc nezjistila, ale zase známe její filmografii...
Jako skladatelka se uplatnila v oblíbeném animovaném seriálu Phineas and Ferb a ve filmu Báječný svět shopaholiků. Jako režisérka pomáhala Kiely Williams v plánování turné Gepardích koček. A teď konečně k herectví.
Zahrála si ve filmech : That´s so Raven (kde si hlavní roli zahrála Raven Symoné), Coach Carter (Dominique), Rozjeď to naplno (Gabby), Sesterstvo putovních kalhot 2 (zahrála si holku z videa), Cuttin Da Mustard (Erma) a I´m in love with a Church girl (Vanessa).
Na Adrienne mě ohromil její zajímavý hlas.Tohle je její nejnovější píseň...


Gepardí kočky - SPECIÁL III.část

26. listopadu 2011 v 11:20 | <3 Danny <3 |  Stars

KIELY WILLIAMS

Je to herečka, tanečnice a zpěvačka. Narodila se 9.7.1986 v Alexandrii, Virginie, USA. Znamením je rak a je vysoká 169 cm.
Stejně jako u Sabriny, i o Kiely se toho moc neví, což je škoda...
Ale víme něco o její filmografii...
Jako herečka si zahrála ve filmech : Disney 365, Domácí mazlíček (Lily), Sesterstvo putovních kalhot 2 (Yaffa), Taina (Leah) a samozřejmě v Gepardích kočkách.
Jako režisérka režírovala turné Gepardích koček, které se uskutečnilo v roce 2007 a jako skladatelka ve filmu The Cheetah Girls :One World.

Tohle je její první sólová píseň...
Zazpívala si i s Chrisem Brownem...
Ale tenhle videoklip mě dostal...Do Kiely bych tohle nikdy neřekla. Podívejte se na youtube sami, sem to dát bohužel nemůžu..Ale píseň se jmenuje Spectacular.

Gepardí kočky - SPECIÁL II.část

26. listopadu 2011 v 11:10 | <3 Danny <3 |  Stars
SABRINA BRYAN

Narodila se 16.9.1984 v Yorba Linda v Kalifornii (USA). Znamením je Panna, je vysoká 165 cm. Je herečka, zpěvačka a skvělá tanečnice. O Sabrině toho moc nevíme, ale je podle mě nejlepší tanečnice z tého skupinym, tudíž ji mám ze čtveřice nadaných dívek nejraději :) Jedna z mála informací je ta, že se v roce 2007 objevila v taneční soutěži Dancing With The Stars, kde si zatancovala s Marcem Ballasem.
Zahrála si ve filmu Gepardí kočky (:D) a mimo jiné, objevila se jako jedna z hlavních rolí ve filmu Vánoční výlet paní Santa Clausové (Fritzie).

Tohle je jedno z několika videí ze soutěže, které se zúčastnila....A tohle už je její vlastní tvorba....Gepardí kočky - SPECIÁL I.část

26. listopadu 2011 v 10:59 | <3 Danny <3 |  Stars
Gepardí kočky.Anglicky The Cheetah Girls. Anlicky to zní lépe, zdá se mi. Celkem se o této skupině natočily tři snímky : The Cheetah Girls, The Cheetah Girls 2, The Cheetah Girls : One World.
Skupinu Gepardí kočky tvoří 4 krásné, talentované zpěvačky, herečky a tanečnice.

RAVEN SYMONÉ

První z nich, Raven Symoné (ve filmu Gallerie Garybald) má 25 let. Je herečka, zpěvačka, rapperka, tanečnice, skladatelka, módní návrhářka, televizní producentka a modelka. Narodila se 10.12.1985 v Atlantě, Georgia, USA. Znamením je Střelec. Je vysoká 157 cm, což je na modelku celkem málo.
Celým jménem se vlastně jmenuje Raven-Symoné Christina Pearman, zkráceně často jen Raven. Jako herečka a zpěvačka se stala známou účinkováním v The Cosby Show. Ve filmu pak proslula právě ve všech snímcích The Cheetah Girls. S Eddiem Murphym se objevila ve snímcích Dr.Doolittle, dílů netuším, kolik je.
Modelingu, zpěvu a herectví se věnuje již od raného dětství, svoji kariéru zahájila už v 5 letech, kdy se z rodné Atlanty přestěhovala s rodinou do New Yorku.
Objevila se ještě např. ve filmech Fotři jsou lotři (Tamyra), Deník princezny 2 :Královské povinnosti (Asana),Tlustý Albert...

Tohle je jedna z jejích vlastních písniček...No, těžký výběr! Je jich hodně ♥

22. listopadu 2011 v 18:43 | <3 Danny <3 |  Téma týdne
Téma týdne = Nejoblíbenější knižní postava...
Tak tohle je těžké, aspoň pro mě! Já čtu ráda, fakt moc ráda, ale kvůli nedostatku financí si nemůžu dovolit nakupovat knížky a čas chodit do knihovny si nenajdu, mám toho opravdu hodně...ale nic z toho mě od čtení neodradilo!
Měla bych přejít k tématu. Postavu z knihy, kterou jsem si oblíbila a která patří mezi mé oblíbené pořád, je Serena van der Woodsen (Gossip Girl). Zaujal mě popis její krásy,stylu, chování..prostě všeho!
Dále je má oblíbená Bella ze Stmívání a Elena (teď netuším jestli je to jméno správně :D) z Upířích deníků.
Nemůžu říct, která postava je moje nejoblíbenější...Nejde to.Všechny postavy si nějakým odlišným způsobem získaly moje "srdce"...
A moc se těším na Vánoce, objednám si nějaké díly Upířích deníků, pár Super Drben (:D) a možná zkusím i něco jiného než upíry a moderní četbu... :o)


Víte, že mě milujete!
xoxo Vaše Super Drbna! ♥

..Speciál! :o)

22. listopadu 2011 v 18:32 | <3 Danny <3 |  Můj Deník aneb moje extra zážitky
Ahojda ! :o)

Speciál s Gepardími kočkami se přesouvá na tento víkend, stoprocentně ho čekejte! Omlouvám se, ale nestíhám školu, natož tanec,kamarády a blog :)

Danny
Only for YOU! :o)

Speciál se odkládá!!!

20. listopadu 2011 v 14:58 | <3 Danny <3 |  News
..Ahojte :o)

Kdo si čte moje články ví, že dnes měl být velký speciál s Gepardími kočkami..Ten se kvůli nedostatku času přesouvá na neurčitou dobu..V průběhu týdne budu informovat!

Hezké odpoledne a večer, a nebuďte naštvaní že je zítra škola..
Danny

Bisexualita? Tak pozor..CB se to netýká!

18. listopadu 2011 v 11:38 | <3 Danny <3 |  Téma týdne
Téma týdne = BISEXUALITA

Opravdu zajímavé téma. Spojuje mě to s jednou klučičí skupinou proslavenou extravagantními kostýmy,líčením a "sexuálně poutavými videoklipy".....Cinema Bizarre. Nezajímají mě názory naivních lidí, kteří odsuzují talentované lidi jen kvůli tomu, že se rádi líčí a rádi se předvádí..a to z jakékoliv stránky! Komu se můj názor nelíbí, může mi víte co a ještě navíc ihned opustit můj blog. Nestojím o přechytračelé komentáře lidi, kteří o nich "všechno ví" a mají právo jim nadávat :o) Vidíte, jak tyhle lidi MILUJU!
A MILUJU i Cinema Bizarre...Ale to nemyslím ironicky. Jsou opravdu úžasní, líbí se mi jejich muzika,styl,videoklipy,všechno. Podle mě jsou sladcí... :D
Zajímalo by mě, jestli existuje někdo (kromě mě), kdo by chtěl aby se zase dali dohromady...Ale teď už konečně k tématu!!
Často se setkávám s tvrzením, že jsou bisexuálové. Já osobně opravdu NEVÍM, jestli jsou nebo nejsou. To ví jen oni sami. Ale vím, že existují fotky, na kterých jsou kluci s holkami, a rozhovory, ve kterých kluci říkají, že holky mají. A já věřím tomu, že mluví pravdu. Pak už je to jen na vás, jestli uvěříte rozhovoru nebo instinktu...

Myslím, že to stačí. Stejně to nikdo číst nebude..Vlastně bude! Já, za pár týdnů až si vzpomenu, že mám blog :D..

Tahle písnička je pro VÁS..pro jejich fanoušky a pro ty, co sice nejsou jejich fanoušky, ale aspoň jsou inteligentní a neodsuzují je...


Patří vám VÉÉÉLKÁ omluva

18. listopadu 2011 v 11:27 | <3 Danny <3 |  Můj Deník aneb moje extra zážitky
Moc vás všechny zdravím, i když tu skoro nikdo nechodí...Ale to nevadí :D

Velmi se vám omlouvám, dlouho jsem tu nebyla. Budu k vám upřímná..na blog jsem zcela zapomněla! No, parkrát jsem si vzpomněla, ale v tu chvíli jsem zrovna neměla přístup k internetu..Opravdu mě to mrzí.
Už dávno skončila moje malá soutěž. Jen pro informaci, nápad byl jen jeden a jsem za něj opravdu vděčná. Rozhodla jsem se pro ten jeden. :o)

Takže, nevím,jestli ještě dnes začnu pomalu zveřejňovat první kapitolu z mé první fan fiction...Chystám se hrát The Sims, protože jsem dlouho nemohla na internet..Kvůli známkám samozřejmě :D

Všem přeji hezký zbytek dne a samozřejmě užijte si víkend :)
Danny


P.S. Ulítávám na gepardích vzorech, což znamená, že ulítávám i na Gepardích kočkách..Snad je někdo z vás zná.Kdo ne, pozná! V neděli o nich bude velký speciál! :)